Kamulyaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Karanjang beberesih lapisan luhur, Karanjang beberesih lapisan tengah, Rak karanjang beberesih lapisan luhur, Rak karanjang beberesih lapisan tengah, Karanjang modul lapisan luhur, Karanjang modul lapisan tengah
Dipasang dina mesin cuci dua atanapi tilu lapisan, lebet kana modul injeksi anu béda, siram barang pecah belah laboratorium anu tiasa dianggo deui, keramik, plastik, baja tahan karat sareng saterasna.
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Warna | Baja tahan karat Matte |
| Rol aktivitas | Genep |
| Pangatur posisi | Dua |
| Pangwanoh karanjang | Hiji |
| Kalainan tarik dorong rangka karanjang | 550mm |
| Diaméter antarmuka gancang | 32mm |
Rak karanjang nganggo sambungan modul
Kamar beberesih inlet sareng outlet push-pull manual
Rel pituduh stainless steel dina dua sisi
Asupan cai colokan gancang, ngumbah cai tina tonggong pituduh kamar kana unggal modul injeksi
| Diménsi éksternal, Jangkungna dina mm | 140mm |
| Diménsi éksternal, Lebar dina mm | 536mm |
| Diménsi éksternal, Jerona dina mm | 562mm |
| Beurat bersih | 3.35 kg |