Kamulyaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Karanjang beberesih non-injeksi
Cocog pikeun wadah sungut lega, gelas ukur, jsb.
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Warna | Baja tahan karat Matte |
| Klem pegas leutik | 26 |
| Jangkungna | 105mm |
| Spasi | 60mm |
Modul karanjang
| Diménsi éksternal, Jangkungna dina mm | 116mm |
| Diménsi éksternal, Lebar dina mm | 220mm |
| Diménsi éksternal, Jerona dina mm | 410mm |
| Beurat bersih | kg |