Naék-F1
Karanjang beberesih injeksi, Rak karanjang beberesih injeksi, Modul injeksi
Dianggo pikeun ngabersihkeun barang-barang gelas laboratorium, sapertos labu erlenmeyer, labu segitiga, labu dasar buleud, labu dasar datar, labu volumetrik, tabung ukur.
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Warna | Baja tahan karat Matte |
| Diaméter antarmuka gancang | 32mm |
| Nozzle injeksi | ф4mm x T160mm |
| Jumlah nozzle | 32 lembar |
| Jumlah nu nyekel | 32 lembar |
| Ngatur posisi potongan pegas | 32 lembar |
| Lapisan wadah | PA |
Rak karanjang beberesih modul tipe injeksi kalayan port sambungan
Muat ka kénca jeung ka katuhu karanjang modul
Colokkeun gancang kana saluran asup, siram cai bersih tina karanjang modul kana unggal nozzle modul injeksi
| Diménsi éksternal, Jangkungna dina mm | 190 mm |
| Diménsi éksternal, Lebar dina mm | 558 mm |
| Diménsi éksternal, Jerona dina mm | 352 mm |
| Beurat bersih | kg |