Naék-F1
Karanjang beberesih, Rak karanjang, Karanjang modul,
Struktur lapisan ganda, cocog pikeun modul rak karanjang injeksi sareng modul rak karanjang non-injeksi
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Warna | Baja tahan karat Matte |
| Pangwanoh karanjang | Hiji |
| Kalainan tarik dorong rangka karanjang | 550mm |
| Diaméter antarmuka gancang | 32mm |
| Jumlah modul anu tiasa dimuat | Dua lapisan |
| Jumlah modul lapisan tunggal | Dua |
Rak karanjang nganggo sambungan modul
Kamar beberesih inlet sareng outlet push-pull manual
Dipasang dina dua pituduh baja tahan karat
Asupan cai colokan gancang, ngumbah cai tina tonggong pituduh kamar kana unggal modul injeksi
| Diménsi éksternal, Jangkungna dina mm | 609 mm |
| Diménsi éksternal, Lebar dina mm | 619 mm |
| Diménsi éksternal, Jerona dina mm | 790 mm |
| Beurat bersih | kg |