Momen-2/F2
Kamulyaan-2/F2
Aurora-2/F2
Flash-F2
Karanjang beberesih injeksi, Rak karanjang beberesih injeksi, Modul injeksi
Dianggo pikeun ngabersihkeun barang-barang gelas laboratorium, sapertos labu erlenmeyer, labu segitiga, labu dasar buleud, labu dasar datar, labu volumetrik, tabung ukur.
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Warna | Baja tahan karat Matte |
| Diaméter antarmuka gancang | 32mm |
| Nozzle injeksi | ф4mm x T160mm |
| Jumlah nozzle | 15 lembar |
| Panyekel palang | 15 lembar |
Rak karanjang beberesih modul tipe injeksi kalayan port sambungan
Muat ka kénca jeung ka katuhu karanjang modul
Colokkeun gancang kana saluran asup, siram cai bersih tina karanjang modul kana unggal nozzle modul injeksi
| Diménsi éksternal, Jangkungna dina mm | 179mm |
| Diménsi éksternal, Lebar dina mm | 175mm |
| Diménsi éksternal, Jerona dina mm | 482mm |
| Beurat bersih | 1.2kg |
Sertifikasi
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ nyaéta pabrik mesin cuci gelas laboratorium anu unggul, ayana di kota Hangzhou, propinsi Zhejiang, Cina. XPZ spesialisasi dina panalungtikan, produksi sareng perdagangan mesin cuci gelas otomatis anu diterapkeun kana Bio-farmasi, kaséhatan médis, lingkungan pamariksaan kualitas, pemantauan dahareun, sareng widang petrokimia.
XPZ berkomitmen pikeun ngabantosan ngarengsekeun sagala rupa masalah beberesih. Kami mangrupikeun supplier utama pikeun otoritas inspeksi Cina sareng perusahaan kimia, sedengkeun merek XPZ parantos sumebar ka seueur nagara sanés, sapertos India, Inggris, Rusia, Koréa Kidul, Uganda, Filipina jsb., XPZ nyayogikeun solusi terpadu dumasar kana paménta khusus, kalebet pilihan produk, pamasangan sareng pelatihan operasi jsb.
Urang bakal ngumpulkeun langkung seueur kaunggulan perusahaan pikeun nyayogikeun produk inovatif kalayan kualitas luhur sareng jasa anu saé, pikeun ngajaga silaturahmi jangka panjang urang.
Pabrik XPZ

Pameran

