Kamulyaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Karanjang beberesih lapisan luhur, Karanjang beberesih lapisan tengah, Rak karanjang beberesih lapisan luhur, Rak karanjang beberesih lapisan tengah, Karanjang modul lapisan luhur, Karanjang modul lapisan tengah
Dipasang dina mesin cuci dua atanapi tilu lapisan, lebet kana modul injeksi anu béda, siram barang pecah belah laboratorium anu tiasa dianggo deui, keramik, plastik, baja tahan karat sareng saterasna.
| Bahan | 316LStainlesssteel |
| Warna | MatteStainlesssteel |
| Rol aktivitas | Genep |
| Pangatur posisi | Dua |
| Pangwanoh karanjang | Hiji |
| Kalainan tarik dorong rangka karanjang | 550mm |
Lengan semprot rotary anu diwangun
Kamar beberesih inlet sareng outlet push-pull manual
Rel pituduh stainless steel dina dua sisi
Asupan cai colokan gancang, ngumbah cai tina tonggong pituduh kamar kana unggal modul injeksi
Bisa neundeun karanjang anu dipaké pikeun botol sungut lega anu bersih
| Diménsi éksternal, Jangkungna dina mm | 139mm |
| Diménsi éksternal, Lebar dina mm | 529mm |
| Diménsi éksternal, Jerona dina mm | 574mm |
| Beurat bersih | 3.7 kg |
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ nyaéta pabrik mesin cuci gelas laboratorium anu unggul, ayana di kota Hangzhou, propinsi Zhejiang, Cina. XPZ spesialisasi dina panalungtikan, produksi sareng perdagangan mesin cuci gelas otomatis anu diterapkeun kana Bio-farmasi, kaséhatan médis, lingkungan pamariksaan kualitas, pemantauan dahareun, sareng widang petrokimia.
XPZ berkomitmen pikeun ngabantosan ngarengsekeun sagala rupa masalah beberesih. Kami mangrupikeun supplier utama pikeun otoritas inspeksi Cina sareng perusahaan kimia, sedengkeun merek XPZ parantos sumebar ka seueur nagara sanés, sapertos India, Inggris, Rusia, Koréa Kidul, Uganda, Filipina jsb., XPZ nyayogikeun solusi terpadu dumasar kana paménta khusus, kalebet pilihan produk, pamasangan sareng pelatihan operasi jsb.
Urang bakal ngumpulkeun langkung seueur kaunggulan perusahaan pikeun nyayogikeun produk inovatif kalayan kualitas luhur sareng jasa anu saé, pikeun ngajaga silaturahmi jangka panjang urang.
Pabrik XPZ

Pameran

