| Parameter dasar | |
| Suhu kerja | 5-40ºC |
| Daya Éléktronik | 220V/50Hz |
| Kawat listrik | 2m/5*10m2 |
| Daya pemanasan | 4KW/9KW |
| Kakuatan total | 9KW/13KW |
| Kamar cuci | Baja tahan karat 316L |
| Panel éksternal | Baja tahan karat 304 |
| Kapasitas | 202L |
| Pompa peristaltik | 4 buah |
| Program | 36 standar, 100+ khusus |
| Suhu pangumbahan | nepi ka 95ºC |
| Port RS 232 | Pikeun mindahkeun informasi data tina mesin cuci |
| Layar cabak | Layar warna 7″ |
| Diménsi luar | T/L/J: 990*612*750mm |
| Beurat | 120KG |
| Sénsor suhu | PT1000 |
| Sambungan internét sayogi | |
| Jandéla anu katingali dina panto | |
| Sistem pangawasan konduktivitas pikeun bilas | |
| Pompa pendorong cai murni sayogi | |
| Kondensor uap efisiensi luhur | |
Bubuka fungsi
1. Pilihan mimiti-tunda: Nyeuseuh ditangtukeun ku cara ngitung mundur atanapi nangtukeun waktos
2. Fungsional dijaga ku tingkat kecap akses anu béda-béda
3. Sistem kontrol: Kontrol mikro-komputer, RS485, isolasi Opto-coupler, chip impor asli, sinyal dijaga transmisi jarak jauh.
4. Sistem panto otomatis
5. Sistem sirkulasi: Fungsi ngamimitian frékuénsi variabel Aliran pompa sirkulasi: 0-600L/mnt Pemantauan tekanan sareng cuci anti busa pikeun mastikeun beberesih anu efisien Panangan semprot nganggo monitor kecepatan pikeun ngabéjaan halangan
6. Sistem rak beberesih: Rak beberesih anu tiasa ditukeurkeun dina tingkat naon waé. Kalenturan cuci injeksi multi-tingkat sareng karanjang anu tiasa ditukeurkeun Langkung ti tilu saluran cai kalayan klep otomatis ditutup. Idéntifikasi otomatis dina karanjang sareng ngatur aliran cai
7. Jangkungna kapasitas: Jangkungna beberesih tingkat hiji: 70cm Jangkungna beberesih dina dua tingkat: 46cm Jangkungna beberesih dina tilu tingkat: 17cm




Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ mangrupikeun pabrik mesin cuci gelas laboratorium anu unggul, ayana di kota Hangzhou, propinsi Zhejiang, Cina. XPZ khusus dina panalungtikan, produksi sareng perdaganganmesin cuci gelas otomatisanu diterapkeun kana Bio-pharma, kaséhatan médis, lingkungan pamariksaan kualitas, pangawasan dahareun, sareng widang pétrokimia.
XPZ berkomitmen pikeun ngabantosan ngarengsekeun sagala rupa masalah beberesih. Kami mangrupikeun supplier utama pikeun otoritas inspeksi Cina sareng perusahaan kimia, sedengkeun merek XPZ parantos sumebar ka seueur nagara sanés, sapertos India, Inggris, Rusia, Koréa Kidul, Uganda, Filipina jsb., XPZ nyayogikeun solusi terpadu dumasar kana paménta khusus, kalebet pilihan produk, pamasangan sareng pelatihan operasi jsb.
Urang bakal ngumpulkeun langkung seueur kaunggulan perusahaan pikeun nyayogikeun produk inovatif kalayan kualitas luhur sareng jasa anu saé, pikeun ngajaga silaturahmi jangka panjang urang.

Pameran

