Momen-1
Kamulyaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Karanjang beberesih lapisan handap, Rak karanjang beberesih lapisan handap, Karanjang modul lapisan handap
Dipasang dina mesin cuci lapisan tunggal, ganda atanapi rangkep tilu, dipasang dina modul injeksi anu béda, barang pecah belah laboratorium anu tiasa dianggo deui, keramik, plastik, baja tahan karat sareng saterasna.
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Warna | Baja tahan karat Matte |
| Rol aktivitas | Dalapan |
| Pangatur posisi | Dua |
| Kalainan tarik dorong rangka karanjang | 550mm |
Dibagi jadi dua lapisan pikeun ngeusian baki bolong
Lengan semprot rotary anu diwangun
Kamar beberesih inlet sareng outlet push-pull manual
| Diménsi éksternal, Jangkungna dina mm | 226mm |
| Diménsi éksternal, Lebar dina mm | 529mm |
| Diménsi éksternal, Jerona dina mm | 569mm |
| Beurat bersih | 5.6 kg |