Kamulyaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Karanjang beberesih injeksi, Rak karanjang beberesih injeksi, Modul injeksi
Bisa ngabersihkeun 28 pipet, 28 botol sampel jeung 9 labu erlenmeyer, labu, labu volumetrik, jsb.
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Warna | Baja tahan karat Matte |
| Diaméter antarmuka gancang | 32mm |
| Nozzle injeksi | ф 2,5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Jumlah nozzle | 65 lembar |
| Korsi pikeun pipet | 28 lembar |
| Panyekel palang | 28 lembar |
| Jumlah nu nyekel | 9 lembar |
| Ngatur posisi potongan pegas | 9 lembar |
| Lapisan wadah | PA |
Rak karanjang beberesih modul tipe injeksi kalayan port sambungan
Muat ka kénca jeung ka katuhu karanjang modul
Colokkeun gancang kana saluran asup, siram cai bersih tina karanjang modul kana unggal nozzle modul injeksi
| Diménsi éksternal, Jangkungna dina mm | 265mm |
| Diménsi éksternal, Lebar dina mm | 190mm |
| Diménsi éksternal, Jerona dina mm | 493mm |
| Beurat bersih | 3 kg |