Kamulyaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Karanjang beberesih injeksi, Rak karanjang beberesih injeksi, Modul injeksi
Bisa mawa 56 pipet, 56 tabung centrifuge, tabung uji, botol kosong luhur, jsb.
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Warna | Baja tahan karat Matte |
| Diaméter antarmuka gancang | 32mm |
| Nozzle injeksi | ф2.5mm x T110mm |
| Jumlah nozzle | 112 lembar |
| Korsi pikeun pipet | 56 lembar |
| Panyekel palang | 56 lembar |
Rak karanjang beberesih modul tipe injeksi kalayan port sambungan
Muat ka kénca jeung ka katuhu karanjang modul
Colokkeun gancang kana saluran asup, siram cai bersih tina karanjang modul kana unggal nozzle modul injeksi
| Diménsi éksternal, Jangkungna dina mm | 190mm |
| Diménsi éksternal, Lebar dina mm | 190mm |
| Diménsi éksternal, Jerona dina mm | 494mm |
| Beurat bersih | kg |