Momen-1
Kamulyaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Karanjang beberesih injeksi, Rak karanjang beberesih injeksi, Modul injeksi
Dianggo pikeun ngabersihkeun botol sampel.
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Warna | Baja tahan karat Matte |
| Diaméter antarmuka gancang | 32mm |
| Nozzle injeksi | 2.5mm x T45mm |
| Jumlah nozzle | 119 lembar |
| Panyekel palang | 119 lembar |
Rak karanjang beberesih modul tipe injeksi kalayan port sambungan
Muat ka kénca jeung ka katuhu karanjang modul
Colokkeun gancang kana saluran asup, siram cai bersih tina karanjang modul kana unggal nozzle modul injeksi
| Diménsi éksternal, Jangkungna dina mm | 114mm |
| Diménsi éksternal, Lebar dina mm | 190mm |
| Diménsi éksternal, Jerona dina mm | 490mm |
| Beurat bersih | 4.1 kg |