Momen-1
Kamulyaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Karanjang beberesih lapisan handap, Rak karanjang beberesih lapisan handap, Karanjang modul lapisan handap
Dipasang dina mesin cuci lapisan tunggal, ganda atanapi rangkep tilu, dipasang dina modul injeksi anu béda, barang pecah belah laboratorium anu tiasa dianggo deui, keramik, plastik, baja tahan karat sareng saterasna.
| Bahan | Baja tahan karat 316L |
| Warna | Baja tahan karat Matte |
| Rol aktivitas | Dalapan |
| Pangatur posisi | Dua |
| Kalainan tarik dorong rangka karanjang | 550mm |
Dibagi jadi dua lapisan pikeun ngeusian baki bolong
Lengan semprot rotary anu diwangun
Kamar beberesih inlet sareng outlet push-pull manual
| Diménsi éksternal, Jangkungna dina mm | 230mm |
| Diménsi éksternal, Lebar dina mm | 528mm |
| Diménsi éksternal, Jerona dina mm | 584mm |
| Beurat bersih | 5.6 kg |

Pausahaan XPZ
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ nyaéta pabrik mesin cuci gelas laboratorium anu unggul, ayana di kota Hangzhou, propinsi Zhejiang, Cina. XPZ spesialisasi dina panalungtikan, produksi sareng perdagangan mesin cuci gelas otomatis anu diterapkeun kana Bio-farmasi, kaséhatan médis, lingkungan pamariksaan kualitas, pemantauan dahareun, sareng widang petrokimia.
XPZ berkomitmen pikeun ngabantosan ngarengsekeun sagala rupa masalah beberesih. Kami mangrupikeun supplier utama pikeun otoritas inspeksi Cina sareng perusahaan kimia, sedengkeun merek XPZ parantos sumebar ka seueur nagara sanés, sapertos India, Inggris, Rusia, Koréa Kidul, Uganda, Filipina jsb., XPZ nyayogikeun solusi terpadu dumasar kana paménta khusus, kalebet pilihan produk, pamasangan sareng pelatihan operasi jsb.
Urang bakal ngumpulkeun langkung seueur kaunggulan perusahaan pikeun nyayogikeun produk inovatif kalayan kualitas luhur sareng jasa anu saé, pikeun ngajaga silaturahmi jangka panjang urang.
Pabrik XPZ

Pameran

