Solusi kami diakui pisan sareng tiasa dipercaya ku para nasabah sareng bakal minuhan sarat kauangan sareng sosial anu terus robih pikeun Harga Pangsaéna pikeun Cina P-Audio Style 15″ Speaker Parts Speaker Basket, Wilujeng sumping ngobrol sareng kami upami anjeun panasaran kana solusi kami, kami bakal masihan anjeun harga anu pikaresepeun pikeun Kualitas sareng Harga.
Solusi kami diakui pisan sareng tiasa dipercaya ku para nasabah sareng bakal minuhan sarat kauangan sareng sosial anu terus robih pikeunHarga Onderdil Pigura PA sareng Spiker PA Cina, Salaku integrasi ékonomi dunya anu mawa tantangan sareng kasempetan pikeun industri xxx, perusahaan kami, ku ngalaksanakeun gawé babarengan, kualitas anu diutamakeun, inovasi sareng kauntungan silih, cukup percaya diri pikeun nawiskeun solusi anu mumpuni, harga anu kompetitif sareng jasa anu saé ka klien kami, sareng ngawangun masa depan anu langkung cerah dina sumanget anu langkung luhur, langkung gancang, langkung kuat sareng réréncangan kami babarengan ku ngalaksanakeun disiplin kami.
Momen-1
Kamulyaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Karanjang beberesih lapisan handap, Rak karanjang beberesih lapisan handap, Karanjang modul lapisan handap,
Dipasang dina mesin cuci lapisan tunggal, ganda atanapi rangkep tilu, dipasang dina modul injeksi anu béda, barang pecah belah laboratorium anu tiasa dianggo deui, keramik, plastik, baja tahan karat sareng saterasna.
| Bahan | 316LStainlesssteel |
| Warna | MatteStainlesssteel |
| Rol aktivitas | Dalapan |
| Pangatur posisi | Dua |
| Kalainan tarik dorong rangka karanjang | 550mm |
| Diaméter antarmuka gancang | 32mm |
Rak karanjang nganggo sambungan modul
Kamar beberesih inlet sareng outlet push-pull manual
Dipasang dina dua pituduh baja tahan karat
Asupan cai colokan gancang, ngumbah cai tina tonggong pituduh kamar kana unggal modul injeksi
| Diménsi éksternal, Jangkungna dina mm | 158mm |
| Diménsi éksternal, Lebar dina mm | 528mm |
| Diménsi éksternal, Jerona dina mm | 566mm |
| Beurat bersih | 3 kg |